Drodzy Uczniowie i Rodzice, ostatnie trzy miesiące były bardzo trudnym okresem dla polskich szkół.

Musieliśmy odnaleźć się w nowej niecodziennej sytuacji zdalnego nauczania.

Dziękuję Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom SP 310

za ich trud i wysiłek.

Życzę, pomimo wszystkich utrudnień, udanego wypoczynku - żeby wakacje były słoneczne, pełne wrażeń, ale też bezpieczne.

Do zobaczenia, mam nadzieję, we wrześniu.

Jacek Strzyżewski

Dyrektor SP310

sunflower 2351489 640

Święto Niepodległości w naszej szkole

http://lh5.ggpht.com/-QIDDe3I-QIQ/Un-kZyW-SEI/AAAAAAAAAmg/Hnd2N1CEYkw/s0/ Dnia 8 listopada  miała miejsce w naszej szkole, w hali gimnastycznej, akademia poświęcona odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Wśród wykonawców byli uczniowie z różnych klas- od „zerówki” po klasy szóste.

Prowadzili oni spotkanie, recytowali,  śpiewali z wielkim przejęciem, stwarzając odpowiednią atmosferę. Było poważnie, ale nie wiało nudą.

Usłyszeliśmy między innymi wiersz J. Słowackiego „O, nieszczęśliwa”, C.K. Norwida „Moja piosnka II”,
a także pieśni: „Rota”, „Mazurek  Dąbrowskiego”, „Piechota” oraz fragment ponadczasowego utworu

J. Kaczmarskiego „Mury”.

Można zorganizować uroczystość w tonie wzniosłą, jednocześnie ciekawą, dobrze przygotowaną. Wszystkie, nawet najmłodsze dzieci słuchały uważnie. W sali panowała cisza i odpowiedni nastrój.

Jesteśmy zadowoleni z takich szkolnych spotkań.

skw2

Certyfikaty i programy