LATO W MIEŚCIE w SP 310

WAŻNE!

Informacja dotycząca pierwszego dnia akcji Lato w Mieście w SP310

12 sierpnia 2019 r. pierwsze grupy dzieci będą mieć zajęcia na basenie, w hali sportowej oraz na kręgielni. Prosimy zatem, by już od poniedziałku wszystkie dzieci miały ze sobą:

• strój kąpielowy, czepek, klapki i ręcznik

• strój sportowy i obuwie na zmianę na halę i kręgielnię z gumowaną (najlepiej jasną) podeszwą.

Szanowni Państwo!

Zgodnie z regulaminem Punktu Dziennego Pobytu rodzic/prawny opiekun zobowiązany jest:

• Najpóźniej do godz. 8.30. - przyprowadzić dziecko

• Najpóźniej do godz. 8.30. ew. odwołać obiad w przypadku nieobecności dziecka w danym dniu osobiście lub telefonicznie (nr tel. 22 6412488)

• Do godz.17.00. – odebrać dziecko

Przyprowadzenie dziecka po wskazanej godzinie, ze względów proceduralnych, może skutkować tym, iż dziecko nie weźmie udziału w planowanym wyjściu poza teren placówki.

Bardzo prosimy o przestrzeganie godzin przyprowadzania i odbioru dziecka.

Każde dziecko przynależy do określonej grupy.

Proszę o sprawdzenie jej numeru oraz harmonogramu zajęć i wyjść na dany dzień.

Grupy mają stałą liczbę uczestników przez cały okres trwania akcji Lato w Mieście. Nie ma możliwości zmiany grupy przez dziecko.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w butelki na wodę oraz nakrycia głowy

Prosimy o sprawdzanie - w planie na dany dzień rodzaju zajęć sportowych, w których będzie uczestniczyło dziecko i przygotowanie odpowiedniego stroju:

- basen – klapki, czepek, ręcznik, strój kąpielowy;

- hala sportowa; kręgielnia – buty na zmianę, koszulka, spodenki.

LATO W MIEŚCIE 2019

PLAN DNIA

7.00. – 8.30. – przyprowadzanie uczestników do świetlicy; zaznaczanie na listach obecności

8.30. – 9.00. – drugie śniadanie (we własnym zakresie)

9.00. - 13.00– zajęcia zorganizowane poza punktem dziennego pobytu

12.30. – 13.00. - obiad - I tura

13.30. – 14.00. - obiad - II tura

14.30. – 17.00. zajęcia świetlicowe, sportowe,plastyczno – techniczne, tematyczne, gry planszowe itp.