Generated button

 

Generated button

              

 Generated button

 

Generated button

 

 


Jeśli Rodzice / Uczniowie nie mają dostępu do librusa, bo np. zapomnieli hasła, proszeni są
o wysłanie wiadomości na adres :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

Uwaga!!!

  

Informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące czasowego zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Generated button

 

   

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wystartowały zapisy na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy i Akademie Młodego Ekonomisty – bezpłatnych Zapisy do  dla uczniów 5. i 6. oraz 7. i 8. klas szkół podstawowych. Organizatorem spotkań jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych wraz z Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Zapisy odbywają się poprzez formularze elektroniczne: http://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/zapisy2 oraz http://www.gimversity.pl/zapisy2.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) i Akademia Młodego Ekonomisty (AME) to programy edukacji ekonomicznej działające w systemie semestralnym, gdzie każdy semestr nauki obejmuje sześć 90-minutowych spotkań, złożonych z wykładu i części warsztatowej. Zajęcia nawiązują do wybranej tematyki z sześciu obszarów: „Zarządzanie”, „Marketing”, „Otoczenie gospodarcze”, „Finanse przedsiębiorcy”, „Praktyka biznesu” oraz „Efektywne doskonalenie się” i prowadzone są przez nauczycieli akademickich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz uznanych ekspertów.

Młodzi słuchacze EUD i AME otrzymują specjalne papierowe indeksy, nawiązujące stylistyką do tradycyjnych dokumentów studenckich. Biorąc udział w kolejnych zajęciach zbierają w nich wpisy będące poświadczeniem obecności na wykładach. Każdy student uczestniczący w minimum 4 z 6 spotkań w danym semestrze, otrzymuje dyplom ukończenia nauki, z podpisem przedstawiciela władz uczelni, na której odbywały się zajęcia. Osoby obecne na wszystkich wykładach mogą liczyć na certyfikat z wyróżnieniem. Najlepsi studenci otrzymują również wartościowe nagrody rzeczowe!

Szczegółowe informacje dotyczące programów znajdują się na stronach internetowych: wwww.uniwersytet-dzieciecy.pl (EUD) oraz www.gimversity.pl (AME).

Zachęcamy do pobrania plakatu (Kliknij TUTAJ).

 

Z poważaniem
Organizatorzy
Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i
Akademii Młodego Ekonomisty

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny