Drodzy Uczniowie i Rodzice, ostatnie trzy miesiące były bardzo trudnym okresem dla polskich szkół.

Musieliśmy odnaleźć się w nowej niecodziennej sytuacji zdalnego nauczania.

Dziękuję Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom SP 310

za ich trud i wysiłek.

Życzę, pomimo wszystkich utrudnień, udanego wypoczynku - żeby wakacje były słoneczne, pełne wrażeń, ale też bezpieczne.

Do zobaczenia, mam nadzieję, we wrześniu.

Jacek Strzyżewski

Dyrektor SP310

sunflower 2351489 640

Informujemy, że z dniem 27.04.19 r. strajk pracowników oświaty został zawieszony.

Zgodnie z wrześniowym planem dni 29 i 30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r. to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tych dniach uczniowie mogą korzystać z opieki w szkole w godz. od 7.00 do 17.00.

W tym celu należy wypełnić deklarację, którą można pobrać ze strony internetowej szkoły lub na miejscu w szkole w momencie przyprowadzenia dziecka.

W tych dniach uczniowie, którzy będą korzystać z opieki w szkole, będą mogli również zjeść obiad. Dla przedszkolaków nie będzie śniadań i podwieczorków.

Dzieci należy zgłosić każdego dnia do godziny 9.00.

Certyfikaty i programy

logo ogarnij