sp310 

 

Generated button

 

Generated button

              

 Generated button

 

Generated button

 

 


Jeśli Rodzice / Uczniowie nie mają dostępu do librusa, bo np. zapomnieli hasła,
proszeni są o wysłanie wiadomości na adres: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

 

 

   

22 stycznia 2020 (środa)

 

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI KLAS

 

klasa

wychowawca

sala

godz.

0a

Kamila Mazurek i Kinga Szczesik

dzień otwarty!

0

od 17.30

1a

Anna Kondratowicz

4

17.00

1b

Izyda Koryl

6

18.00

2a

Magdalena Cieślak

1

18.00

2b

Sylwia Mikucka

6

17.00

3a

Barbara Szarf

5

17.15

3b

Edyta Jurek

5

18.30

3c

Agnieszka Szota

9

17.00

4a

Barbara Woźniak

15

17.00

5a

Izabela Žiška

10

18.00

5b

Beata Gołębiewska

11

17.00

5c

Jolanta Relidzyńska

8

18.00

5d

Dariusz Stokowski

7

17.00

6a

Jolanta Papierzyńska

12

17.00

6b

Katarzyna Wardawa-Stec

16

17.00

6c

Sylwia Kwiatkowska

7

18.00

6d

Magdalena Cieślak

1

17.00

7a

Beata Żak

17

18.00

7b

Anna Kondratowicz

16

18.00

7c

Agnieszka Maj

3

17.00

8a

Aneta Stępniewska

19

17.00

8b

Agnieszka Miaśnikiewicz

10

17.00

WOŚP w SP 310

Serdecznie zapraszamy Całą Społeczność Szkolną do udziału w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku „zagra” po to, aby wesprzeć dziecięcą medycynę zabiegową.

Wolontariusze będą kwestować w naszej Szkole w piątek – 10 stycznia 2020 r.

 

PRZYDZIAŁ SAL NA WIGILIE KLASOWE w dniu 20.12.19r. /piątek/

 

Klasa

SALA

lekcja

OPIEKA

UWAGI

0a

0

4

p. Szczesik, p. Mazurek

 

1a

4

4

p. Kondratowicz

 

1b

6

6-7

p. Koryl

5 lekcja – sala 2

2a

4

1-2

p. Cieślak

 

2b

Zajęcia zgodnie z planem lekcji

3a

6

4-5

p. Szarf

 

3b

5

2

 

p. Jurek

5 lekcja – sala 3

p. Maj

3c

9

4

p. Szota

 

4a

15

5

p. Woźniak

 

5a

10

2

p. Ziska

 

5b

11

5

p. Gołębiewska

p. Otwinowski

 

5c

8

1

p. Relidzyńska

 

5d

7

1

p. Stokowski

 

6a

12

2-3

p. Papierzyńska

 

6b

16

5-6

p. Wardawa-Stec

 

6c

7

3

p. Kwiatkowska

 

6d

1

5

p. Cieślak

 

7a

17

6-7

p. Żak

 

7b

16

7

p. Kondratowicz

 

7c

3

7

p. Maj

 

8a

19

3-4

p. Stępniewska

 

8b

10

3-4

p. Miaśnikiewicz

 


20 grudnia 2019r. GRAFIK

Pracujemy zgodnie z planem lekcji.

JASEŁKA w sali świetlicy

Opieka nauczycieli uczących w klasie na danej lekcji.

3 lekcja – klasy 0-IV

4 lekcja – klasy V-VI

5 lekcja – klasy VII-VIII

WIGILIE KLASOWE z WYCHOWAWCAMI - zgodnie z przydziałem sal!

ZAMIANA SAL:

2 lekcja – klasa 8a / p. Miaśnikiewicz / sala 11

2 lekcja – klasa 5b / p. Kwiatkowska / hala

3 lekcja – klasa 7a / p. Żak / sala 17

3 lekcja – klasa 7b / p. Otwinowski / hala

3 lekcja – klasa 5b / p. Wrońska / sala 9 /

4 lekcja – klasa 7a / p. Stokowski / hala

5 lekcja – klasa 5a / p. Chylicka / sala 17

5 lekcja – klasa 7b / p. Kochanowicz / świetlica

6 lekcja – klasa 6d / p. Chylicka / sala 19

6 lekcja – klasa 7c / p. Maj / sala 3



 

 

PRZYDZIAŁ SAL NA WIGILIE KLASOWE w dniu 20.12.19r. /piątek/

Klasa

SALA

lekcja

OPIEKA

UWAGI

0a

0

4

p. Szczesik, p. Mazurek

 

1a

4

4

p. Kondratowicz

 

1b

6

6-7

p. Koryl

5 lekcja – sala 2

2a

4

1-2

p. Cieślak

 

2b

Zajęcia zgodnie z planem lekcji

3a

6

4-5

p. Szarf

 

3b

5

2

p. Jurek

5 lekcja – sala 3

p. Maj

3c

9

4

p. Szota

 

4a

15

5

p. Woźniak

 

5a

10

2

p. Žiška

 

5b

11

5

p. Gołębiewska

p. Otwinowski

 

5c

8

1

p. Relidzyńska

 

5d

7

1

p. Stokowski

 

6a

12

2-3

p. Papierzyńska

 

6b

16

5-6

p. Wardawa-Stec

 

6c

7

3

p. Kwiatkowska

 

6d

1

5

p. Cieślak

 

7a

17

6-7

p. Żak

 

7b

16

7

p. Kondratowicz

 

7c

3

7

p. Maj

 

8a

19

3-4

p. Stępniewska

 

8b

10

3-4

p. Miaśnikiewicz

 


20 grudnia 2019r. GRAFIK

Pracujemy zgodnie z planem lekcji.

JASEŁKA w sali świetlicy

Opieka nauczycieli uczących w klasie na danej lekcji.

3 lekcja – klasy 0-IV

4 lekcja – klasy V-VI

5 lekcja – klasy VII-VIII

WIGILIE KLASOWE z WYCHOWAWCAMI - zgodnie z przydziałem sal!

ZAMIANA SAL:

2 lekcja – klasa 8a / p. Miaśnikiewicz / sala 11

2 lekcja – klasa 5b / p. Kwiatkowska / hala

3 lekcja – klasa 7a / p. Żak / sala 17

3 lekcja – klasa 7b / p. Otwinowski / hala

3 lekcja – klasa 5b / p. Wrońska / sala 9 /

4 lekcja – klasa 7a / p. Stokowski / hala

5 lekcja – klasa 5a / p. Chylicka / sala 17

5 lekcja – klasa 7b / p. Kochanowicz / świetlica

6 lekcja – klasa 6d / p. Chylicka / sala 19

6 lekcja – klasa 7c / p. Maj / sala 3

Szanowni Państwo,
11 grudnia, w dniu spotkań z rodzicami zapraszamy na dodatkowe spotkanie z Panem Sylwestrem Kurowskim przedstawicielem grupy Grom System Combat Kids, która organizowała w naszej szkole warsztaty przeciwdziałania przemocy rówieśniczej. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia oraz treści warsztatów. 
Spotkanie odbędzie się na świetlicy.
Godz. 17:15 spotkanie dla rodziców dzieci z klas 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
Godz. 18:00 spotkanie dla rodziców dzieci z klas 5B, 6A, 6C, 6D
Serdecznie zapraszamy!

11 grudnia 2019 (środa)

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI KLAS

 

klasa

wychowawca

sala

godz.

1a

Anna Kondratowicz dzień otwarty

4

od 18.00

1b

Izyda Koryl dzień otwarty

13

od 17.00

2a

Magdalena Cieślak

1

18.00

2b

Sylwia Mikucka – dzień otwarty

6

16.00-19.30

3a

Barbara Szarf

5

18.00

3b

Edyta Jurek – dzień otwarty

2

17.00-19.00

3c

Agnieszka Szota – dzień otwarty

9

od 17.00

4a

Barbara Woźniak

  15

17.00

5a

Izabela Žiška

10

18.00

5b

Beata Gołębiewska

11

17.00

5c

Jolanta Relidzyńska

8

17.00

5d

Dariusz Stokowski

7

18.00

6a

Jolanta Papierzyńska

12

17.00

6b

Katarzyna Wardawa-Stec

  16

18.00

6c

Sylwia Kwiatkowska 10.12.19r.

1

17.30

6d

Magdalena Cieślak

1

17.00

7a

Beata Żak

17

18.00

7b

Anna Kondratowicz

16

17.00

7c

Agnieszka Maj

3

17.00

8a

Aneta Stępniewska

19

17.00

8b

Agnieszka Miaśnikiewicz

10

17.00

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny