Poniżej znajdują sie regulaminy dwóch konkursów bibliotecznych:

1. Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”
  2. Najładniejsza zakładka do książki

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO SLEEVEFACE

Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

Zadanie konkursowe:

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia tzw. sleeveface, czyli kompozycji zdjęcia osoby z okładką książki lub inaczej wbudowanie książki w adekwatne do jej okładki otoczenie. Efektem jest złudzenie, prezentujące czasem śmieszne, czasem oryginalne połączenie fotografowanej postaci - czytelnika z postacią z okładki.

Cel konkursu:

Celem konkursu jest zachęcenie do czytania oraz ukazanie, że czytanie to doskonała rozrywka, a dla wielu osób pasja i wielka przyjemność. Cel konkursu stanowi także popularyzowanie literatury wśród uczniów SP 310.

Termin:

Termin składania prac upływa 30 października 2020 r.

Adres nadsyłania prac:

W mailu należy podać imię, nazwisko i klasę autora zdjęcia.

Postanowienia końcowe:

Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej SP 310 im. Michała Byliny, a także zaprezentowane na wystawie zdjęć konkursowych w Szkole.

Zapraszamy do uczestnictwa!

dla klas 0 - 4

Najładniejsza zakładka do książki

ZADANIE KONKURSOWE

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu i stworzeniu zakładki do książek.

Zakładkę należy dostarczyć do szkolnej Biblioteki w dniach: 26 października – 30 października 2020 r. Prace konkursowe nie będą zwracane uczestnikom konkursu.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Prace muszą być wykonane samodzielnie.

2. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę, która musi zawierać: imię i nazwisko autora zakładki oraz klasę, do której uczęszcza.

FORMA PRACY:

Format: zakładki mogą być dowolnych wymiarów i kształtów.

Technika wykonania – dowolna.

TERMIN DOSTARCZANIA PRAC:

Termin dostarczania prac upływa dnia 30 października 2020 r.

Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Zachęcamy do udziału w konkursie!