KALENDARZ KONKURSÓW w SP 310

        W ROKU SZKOLNYM 2020/2021


Realizacja zaplanowanych wydarzeń będzie zależała od sytuacji epidemicznej

 

KONKURSY

DATA

ORGANIZATORZY

KONKURS POETYCKI -"POLSKIE SŁOWA”


październik/listopad


Barbara Woźniak

KONKURS MATEMATYCZNY

Bajeczna Matematyka

dla klas IV-V


listopad/grudzień

Katarzyna Wardawa – Stec

Beata Gołębiewska


KONKURS
NA „OZDOBĘ CHOINKOWĄ”


grudzień

SU Magdalena Cieślak

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

dla uczniów kl. II-VIII

marzec

Beata Żak

Katarzyna Wardawa – Stec Beata Gołębiewska

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„TROPAMI PITAGORASA”
dla uczniów kl. IV-VIII

II półrocze

Beata Żak

Katarzyna Wardawa – Stec

Beata Gołębiewska

KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”


II półrocze

Kl. 0-3 Magdalena Cieślak
kl. 4-8 Jolanta Relidzyńska

KONKURS PLASTYCZNY „Mamo, Tato nie pal przy mnie” dla klas 0-III


II półrocze

Kamila Mazurek

Małgorzata Słowik


KONKURS LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ
„WIEŻA BABEL”

listopad, luty

Katarzyna Wardawa - Stec

Beata Gołębiewska

Beata Żak


„DLA ZIEMI” XXII DZIELNICOWY KONKURS

PLASTYCZNO - PRZYRODNICZY

dla klas I


II półrocze


Aneta Stępniewska

Agnieszka Sadkowska

Anna Kondratowicz

DLA ZIEMI” XXII DZIELNICOWY KONKURS
PLASTYCZNO - PRZYRODNICZY
dla klas II


II półrocze

Aneta Stępniewska

Agnieszka Sadkowska

Anna Kondratowicz

DLA ZIEMI” XII DZIELNICOWY KONKURS NA PLAKAT
dla klas III – VIII


II półrocze

Aneta Stępniewska

Agnieszka Sadkowska

Anna Kondratowicz

DLA ZIEMI”
VIII DZIELNICOWY MULTIMEDIALNY KONKURS


II półrocze

Aneta Stępniewska
Katarzyna Wardawa – Stec

Beata Żak

Agnieszka Sadkowska

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
dla kl. III


marzec/ kwiecień


Sylwia Mikucka

Edyta Jurek

MISTRZ STARANNOŚCI”

KONKURS
NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT dla klas I – III

I półrocze - koniec stycznia


II półrocze - koniec maja


Edyta Jurek

Izyda Koryl

Kamila Mazurek

KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET NASZEGO PATRONA SZKOŁY”


maj


Barbara Szarf

Aleksandra Puzoń

KONKURS ORTOGRAFICZNY

dla klas IV – VIII


listopad


Barbara Woźniak

MISTRZ PŁYNNEGO CZYTANIA”
KONKURS CZYTELNICZY
dla klas II – III


koniec września


Sylwia Mikucka

Agnieszka Szota

SZKOLNY KONKURS
PIOSENKI „MAM TALENT”

II półrocze

Aleksandra Puzoń
Jolanta Relidzyńska.

Magdalena Cieślak

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW


listopad - maj

Katarzyna Olszewska

SZKOLNY MIĘDZYPRZEDMIOTOWY KONKURS NAUKOWY


I półrocze


Aneta Stępniewska

TURNIEJ WIEDZY O PATRNIE SZKOŁY DLA KLAS 1 - 8

marzec

Agnieszka Szota

Barbara Woźniak

wychowawcy klas

KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH DLA KLAS 7 – 8

II półrocze

Krystyna Wrońska


KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY „STACJA KOSMICZNA ALFA”


listopad


Aleksandra Puzoń

Marek Świetlicki

KONKURS PLASTYCZNY „SZKOLNY PLUSZAK Z RECYKLINGU””


marzec


Aleksandra Puzoń

KONKURS PLASTYCZNY NA PODSUMOWNIE PROJEKTU CZYTELNICZEGO „WIEŻA CZYTELNICZA” PT.
ILUSTRACJA DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

kwiecień - maj

Izyda Koryl

Katarzyna Olszewska

Kamila Mazurek

Małgorzata Słowik

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ MSCDN POD AKREDYTACJĄ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY


październik, grudzień, luty


Katarzyna Wardawa –Stec

Beata Żak

Beata Gołębiewska

JAK RYBA W WODZIE” – KONKURS FRAZEOLOGICZNY DLA UCZNIÓW KLAS 6 - 8


marzec

Alicja Zagórowicz

Beata Jeziorska

KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 0 – 3 „W KRAINIE WIERSZY JULIANA TUWIMA”

styczeń

Izyda Koryl
Kamila Mazurek
Magdalena Cieślak
Barbara Szarf

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS 1 - 3

I półrocze
kl. 2-3 koniec listopada
kl. 1 styczeń

II półrocze - kwiecień

wychowawcy klas 1-3

MISTRZ MATEMATYKI KLAS 1 – 3

I półrocze - styczeń/luty


II półrocze - czerwiec

wychowawcy klas 1-3

KONKURS HISTORYCZNY DLA KLAS TRZECICH

październik

wychowawcy klas 3

 

 

 

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny